O nas

Firma Budziarski jest firmą rodzinną, wielopokoleniową, działającą nieprzerwanie od 1956 roku. W czasie znakomitego rozwoju DAEWOO POLSKA, byliśmy jednym z niewielu autoryzowanych serwisów blacharsko-lakierniczych, posiadając unikalne specjalistyczne uprawnienia do wykonywania gwarancyjnych przeglądów i napraw lakierniczych pojazdów marki Daewoo. W latach 2007-2016 współpracowaliśmy z dealerem BMW „Tłokiński” w zakresie gwarancyjnych i pogwarancyjnych napraw blacharsko-lakierniczych.

Ostatnie lata naszej działalności to współpraca z firmami leasingowymi. Obecna właścicielka jest trzecim pokoleniem prowadzącym firmę. Uzyskała tytuł mistrza w rzemiośle lakierniczym i blacharko-samochodowym a także posiada kwalifikacje zawodowe Instruktora Praktycznej Nauki Zawodu, dzieki którym umożliwia kształcenie uczniów w zawodzie blacharz-lakiernik samochodowy.

Firma prowadzi kompleksowe usługi dotyczące napraw powypadkowych w zakresie blacharstwa i lakiernictwa, drobnej mechaniki samochodowej, a także renowacje zabytkowych pojazdów. W trosce i dla wygody naszych klientów, szkody zgłaszane są na miejscu w siedzibie firmy. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z likwidacją szkody, rozwiązujemy problemy powstałe w wyniku odmowy wypłacenia odszkodowania czy zaniżania odszkodowań lub nieuzasadnionego ograniczania odpowiedzialności przez Ubezpieczyciela. W imieniu klientów dochodzimy roszczeń na drodze sądowej.

Certified First

Od 2013 roku Firma jest autoryzowanym serwisem sieci naprawczej Certified First. Naprawy blacharskie dokonywane są z najwyższą starannością przy użyciu ramy pomiarowo – naprawczej. Autoryzacja światowego lidera w produkcji lakierów samochodowych PPG Industries Inc, Autocolor oraz 4CR. – jest gwarancją doskonałego doboru odcieni lakieru w firmowej mieszalni, przy użyciu fotospektrometru.

o nas

Firma Budziarski – Autoryzowane Centrum
Napraw Powypadkowych – dowiedz się o nas więcej.

pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Zapoznaj się z nimi.

zadzwoń do nas!

+48 (42) 716 36 28